M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Partner of Promotion pracuje dla TuneUp

Serwis Dzienny | 4 czerwca 2009, 06:45

Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z TuneUp Software GmbH - producentem popularnego programu TuneUp przyspieszającego działanie komputera i systemu Windows....

Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z TuneUp Software GmbH - producentem popularnego programu TuneUp przyspieszającego działanie komputera i systemu Windows.

Agencja wygrała przetarg na koordynację działań PR w Polsce. Projekt jest częścią działań komunikacyjnych realizowanych jednocześnie w całej Europie. Partner of Promotion zadba o PR produktu, relacje z mediami oraz wsparcie działań marketingowych TuneUp. Ten innowacyjny program pozwala w prosty sposób zwiększyć wydajność komputera w domu i w pracy, jest łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkowników niezależnie od ich stopnia zaawansowania w posługiwaniu się komputerem. TuneUp Utilities używany jest na całym świecie przez ponad 10 milionów osób. Obecnie jest dostępny w językach: polskim, niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim, niderlandzkim i włoskim. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , ,