M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Rafał Olejniczak przestaje zarządzać Radiem Plus

Serwis Dzienny | 29 czerwca 2009, 06:45

Rafał Olejniczak, dyrektor zarządzający w strukturach Eurozetu Radiem Plus, rozstaje się z firmą. Zakłada własną firmę związaną m.in. z fotografią....

Rafał Olejniczak, dyrektor zarządzający w strukturach Eurozetu Radiem Plus, rozstaje się z firmą. Zakłada własną firmę związaną m.in. z fotografią.

Rafał Olejniczak pracował w Eurozecie od 1996 r. Był reporterem, szefem oddziału Radia Zet w Katowicach. W roku 1999 został szefem projektów antenowych Radia Zet, w 2001 r. pełnił funkcję dyrektora działu informacji tej stacji. W latach 2001-2007 był zastępcą redaktora naczelnego Radia Zet odpowiedzialnym za program stacji.

Jest autorem pierwszego w Polsce radiowego konkursu SMS-owego (1999 rok) oraz spektakularnej zbiórki pieniędzy dla dotkniętej powodzią szkoły w Pradze (2001 rok). Współtworzył także specjalny, tygodniowy program Radia Zet po śmierci Jana Pawła II w 2005 r. W 2008 r. Olejniczak został dyrektorem ds. rozwoju produktów Grupy Eurozet. We wrześniu ub.r. Olejniczak objął stanowisko dyrektora zarządzającego marką i zajął się siecią Radia Plus. Stworzył i wprowadził w życie nową strategię sieci pod hasłem "Miłego dnia".

Rafał Olejniczak zakłada własną firmę, której działalność będzie związana głównie z jego życiowymi pasjami - fotografowaniem oraz pisaniem książek i scenariuszy. Pierwsza książka Rafała Olejniczaka ukaże się jesienią br., a pierwszy album fotograficzny na początku 2010 r.

Obecnie nie wiadomo, kto przejmie obowiązki Olejniczaka w zakresie zarządzania Radiem Plus. Decyzje powinny zapaść do końca lipca br. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , ,