M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

OS3 Multimedia stworzy serwisy internetowe dla Mitsubishi

Serwis Dzienny | 19 sierpnia 2009, 06:45

Agencja interaktywna OS3 Multimedia wygrała przetarg na budowę serwisów internetowych dla Mitsubishi Motors w Polsce. Pierwszym zadaniem agencji będzie zaprojektowanie...

Agencja interaktywna OS3 Multimedia wygrała przetarg na budowę serwisów internetowych dla Mitsubishi Motors w Polsce. Pierwszym zadaniem agencji będzie zaprojektowanie i przygotowanie serwisu korporacyjno-produktowego marki.

Ogłoszony przez Mitsubishi przetarg składał się z trzech etapów. Zaproszono do niego pięć agencji interaktywnych, nazw czterech pozostałych nie ujawniono.

Nowy serwis Mitsubishi ma w sposób nowoczesny, z wykorzystaniem multimediów, prezentować ofertę koncernu, zachęcając użytkowników do interakcji.

Zakres prac powierzonych OS3 obejmuje m.in.: opracowanie szaty graficznej, logicznej architektury informacji i nawigacji na stronie, a także systemu zarządzania treścią. Agencja stworzy również konfigurator samochodów.

W ramach współpracy z Mitsubishi agencja OS3 Multimedia odpowiedzialna będzie również za opiekę merytoryczną i techniczną nad serwisem, a także jego rozwój i rozbudowę w przyszłości o nowe moduły. (BG)

Czytaj więcej na temat: ,