M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Zbój Madej i czarownice w komiksie promującym Świętokrzyskie

Serwis Dzienny | 26 sierpnia 2009, 06:45

Od września region świętokrzyski będzie się promował wśród młodzieży za pomocą komiksu przygotowanego na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego....

Od września region świętokrzyski będzie się promował wśród młodzieży za pomocą komiksu przygotowanego na zlecenie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego.

Komiks opowiada o odwiecznej walce dobra ze złem w nieco humorystycznej formie. Przeciwko sobie staną czarownice o urodzie Lary Croft oraz gang zbója Madeja, którego celem będzie zdobycie kwiatu paproci. Twórcą komiksu jest agencja Kuman Art.

W tym roku w ramach promocji regionu przewidziano jeszcze działania PR (realizowane przez agencję Planet PR) oraz wydanie folderu ze znanymi osobami ze Świętokrzyskiego, którzy wypowiadają się nt. swojego regionu (m.in. Bogusław Wenta, Andrzej Piaseczny, Edyta Herbuś, Mirosław Baka). W przyszłym roku planowane są działania w TV, na outdoorze, w prasie, eventy oraz duża impreza promocyjna - Sabat Czarownic. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,