M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Barbara Izowska-Jędrych odpowiada za marketing kanałów TBS w Polsce

Serwis Dzienny | 26 sierpnia 2009, 06:45

Do warszawskiego biura Turner Broadcasting System, właściciela kanałów Cartoon Network, CNN, TCM i Boomerang, dołączyła Barbara Izowska-Jędrych, która będzie odpowiadała...

Do warszawskiego biura Turner Broadcasting System, właściciela kanałów Cartoon Network, CNN, TCM i Boomerang, dołączyła Barbara Izowska-Jędrych, która będzie odpowiadała za działania marketingowe w Polsce. Do jej obowiązków będzie należeć m.in. prowadzenie kampanii konsumenckich i współpraca promocyjna z operatorami. Przez ostatnie 11 miesięcy Izowska-Jędrych pracowała w Turner Broadcasting System w Londynie, gdzie odpowiadała za marketing kanałów telewizyjnych w krajach regionu paneuropejskiego, Bliskiego Wschodu i Afryki, a wcześniej pracowała w Samsung Electronics Polska i UPC.

Warszawskie biuro TBS powstało w sierpniu ub.r. i do tej pory nie było w nim osoby odpowiedzialnej lokalnie za marketing - Radosław Banak, distribution manager, i Anna Zakrzewska, distribution assistant, odpowiadali za dystrybucję kanałów TBS w kraju.

Turner Broadcasting System (TBS) Europe Limited jest częścią Time Warner Company. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , ,