M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ciszewski dla programu Ernst & Young "Sprawne państwo"

Serwis Dzienny | 3 września 2009, 06:45

Agencja "Ciszewski" Financial Communications będzie odpowiedzialna za działania PR dla programu Ernst & Young "Sprawne państwo". Program jest prowadzony od...

Agencja "Ciszewski" Financial Communications będzie odpowiedzialna za działania PR dla programu Ernst & Young "Sprawne państwo". Program jest prowadzony od 2005 r. i ma na celu inicjowanie oraz wspieranie działań na rzecz poprawy funkcjonowania instytucji publicznych w Polsce. Jest adresowany do środowisk politycznych, naukowych, gospodarczych oraz organizacji pozarządowych.

"Ciszewski" Financial Communications będzie odpowiedzialne za organizację debat, relacje z mediami oraz kluczowymi grupami docelowymi. Do kompetencji agencji będzie należało również rekomendowanie dodatkowych inicjatyw mających na celu zwiększenie dotarcia głównych przekazów programu do grup docelowych.

Za realizację projektu dla Ernst & Young odpowiedzialna będzie Paulina Starzyńska, client service director w "Ciszewski" Financial Communications. Zespół tworzą ponadto Anna Samul odpowiedzialna za relacje z mediami oraz Aleksandra Gryciuk, która będzie koordynować organizację debat i relacje z pozostałymi grupami docelowymi. Umowa została podpisana na rok. Wartość projektu oraz nazwy pozostałych agencji biorących udział w przetargu nie zostały ujawnione. (MF)

Czytaj więcej na temat: , , , ,