M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

CAM Media wygrało przetarg Ministerstwa Rozwoju Regionalnego wart 3,8 mln zł

Serwis Dzienny | 21 września 2009, 06:45

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło wyniki przetargu na zaplanowanie, przygotowanie i realizację ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka....

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego ogłosiło wyniki przetargu na zaplanowanie, przygotowanie i realizację ogólnopolskiej kampanii informacyjno-promocyjnej na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Zwycięzcą została spółka CAM Media SA. Wartość kontraktu wynosi 3,8 mln zł.

Jest to już trzeci przetarg na obsługę kampanii finansowanych z funduszy Unii Europejskiej wygrany przez CAM Media. Spółka w samym 2009 roku współrealizowała projekt II Forum Funduszy Europejskich i wygrała przetarg na działania reklamowe w ramach projektu Natura 2000.

Wartość kampanii wygranych przez CAM Media w 2009 r. finansowanych ze środków Unii Europejskiej przekroczy 6 mln zł. Łącznie z tego typu projektami pozyskanymi w latach ubiegłych przychody przekroczą 18 mln zł i będą stanowiły ponad 30 proc. przychodów spółki za 2009 rok. Spółka bierze udział w kolejnych trzech przetargach finansowanych ze środków UE, których rozstrzygnięcie planowane jest na III kwartał 2009 roku. (JP)

Czytaj więcej na temat: