M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Volkswagen Bank bez szefa marketingu

Serwis Dzienny | 29 września 2009, 06:45

Ewa Boguszewska, dyrektor marketingu Volkswagen Bank Polska SA, rozstaje się z firmą. Jej dalsze plany zawodowe nie są na razie...

Ewa Boguszewska, dyrektor marketingu Volkswagen Bank Polska SA, rozstaje się z firmą. Jej dalsze plany zawodowe nie są na razie znane, podobnie jak nie wiadomo jeszcze, kto przejmie jej obowiązki w banku.

Ewa Boguszewska pracowała w Volkswagen Bank Polska przez ponad siedem lat, m.in. jako kierownik, a następnie dyrektor departamentu marketingu.

Volkswagen Bank Polska działa od lipca 1998 r., zajmuje się kredytowaniem zakupów aut z Grupy Volkswagen - Volkswagen, Audi, Seat i Škoda. Bank wchodzi w skład Volkswagen Financial Services AG oraz Kulczyk Pon Investment BV. Pojawiając się w mediach, reklamuje ofertę rachunków bankowych wirtualnego banku - uruchomionego w kwietniu 2001 r. Volkswagen Bank direct. Wiosną br. VW Bank direct przeprowadził swoją największą dotychczas kampanię reklamową (po raz pierwszy w telewizji) i zachęcony jej rezultatami postanowił ją powtórzyć (patrz DS "MMP" z 25 września br.). (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,