M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cwalina i Czapran założyły agencję Publicity

Serwis Dzienny | 23 października 2009, 06:45

Agnieszka Cwalina i Iwona Czapran założyły agencję Publicity. Firma specjalizuje się w obsłudze public relations i eventach. Oprócz Cwaliny i...

Agnieszka Cwalina i Iwona Czapran założyły agencję Publicity. Firma specjalizuje się w obsłudze public relations i eventach. Oprócz Cwaliny i Czapran właścicielką agencji jest też Magdalena Muczka. Agencja ma już pierwszych klientów. Są nimi firma Orsay oraz Wydawnictwo Siedmioróg. Publicity będzie także współorganizatorem eventu realizowanego dla marki Lancia (Fiat).

Cwalina i Czapran przez ostatnie lata związane były z biurem reklamy Edipresse Polska. Ostatnio Cwalina kierowała biurem reklamy "Vivy!" i "Urody", a Iwona Czapran pełniła funkcję zastępcy dyrektora biura reklamy platformy ekskluzywnej ds. miesięcznika "Uroda".

Agnieszka Cwalina podkreśla, że ich odejście z Edipresse nie miało związku z wymianą tytułów pomiędzy Edipresse a Marquardem. Przypomnijmy, że w ramach transakcji Marquard Media zamierza sprzedać Edipresse Polska tygodnik "Pani Domu" oraz miesięczniki "Cienie i Blaski" i "Sekrety Serca". Jednocześnie Marquard ma kupić miesięcznik "Hot. Moda & Shopping" od Edipresse. Przejęcia tytułów zaplanowano na 2 listopada br. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , ,