M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Oceanic rozszerza linię AA Prestige i debiutuje z kolekcją AA Exotic Spa

Serwis Dzienny | 19 listopada 2009, 06:45

Firma Oceanic wprowadza do sprzedaży nowe linie kosmetyków AA Prestige Age Corrector Concentrate 40+. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji skóry...

Firma Oceanic wprowadza do sprzedaży nowe linie kosmetyków AA Prestige Age Corrector Concentrate 40+. Seria przeznaczona jest do pielęgnacji skóry twarzy i składa się z czterech kosmetyków. Ich debiut marketer wspierać będzie kampanią reklamową w prasie (rozkładówki w "Vivie!" i "Gali") z udziałem twarzy marki - piosenkarki Kayah. Przygotowaniem i przeprowadzeniem promocji firma zajęła się we własnym zakresie.

Równocześnie Oceanic wprowadził na rynek specjalną linię kosmetyków AA Exotic Spa, które będą dostępne tylko w sieci Sephora. Jest to pierwsza taka linia przygotowana dla sieci Sephora, która sama zaproponowała firmie Oceanic stworzenie tej gamy kosmetyków. Jest to element strategii sieci, która mocno rozwija sprzedaż tzw. marek na wyłączność.

W ramach egzotycznej kolekcji pojawi się pięć serii zapachowych nawiązujących do egzotyki: hawajski kwiat, marokańska róża, polinezyjski kokos, tajska trwa cytrynowa, karaibskie mango. Produkty zostaną wsparte promocją w punktach sprzedaży oraz reklamą w prasie. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , ,