M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

BZ WBK promuje Konto na obcasach adresowane do kobiet

Serwis Dzienny | 19 listopada 2009, 06:45

Bank Zachodni WBK wprowadził do swojej oferty pierwsze konto bankowe przygotowane specjalnie z myślą o kobietach. Benefitem Konta na obcasach...

Bank Zachodni WBK wprowadził do swojej oferty pierwsze konto bankowe przygotowane specjalnie z myślą o kobietach.

Benefitem Konta na obcasach jest m.in. zwrot 1 proc. wartości zakupów zrobionych dedykowaną kartą Visa. Bank zwróci pieniądze na konto. Poza tym właścicielki konta mogą korzystać ze specjalnego pakietu ubezpieczeń (za 5 zł miesięcznie) obejmującego usługi medyczne (24-godzinną pomoc medyczną w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku), Home Assistance (obejmuje całodobową interwencję m.in. hydraulika, ślusarza w razie awarii, kradzieży z włamaniem lub zdarzenia losowego), Car Assistance (całodobowe wsparcie m.in. w naprawie pojazdu, holowaniu pojazdu czy pomoc w wymianie koła) oraz infolinię Assistance dla Kobiet (m.in. organizacja usług opiekunki do dziecka). Klientki banku mogą korzystać ze zniżek w sieciach handlowych na wybrane produkty i usługi (wśród partnerów są takie marki, jak: Mexx, Wallis, Esprit, Aldo, Tagomago).

Bank zapowiada, że będzie sukcesywnie poszerzał grupę sklepów i firm usługowych, w których posiadaczki Konta na obcasach będą mogły dokonywać zakupów z rabatami.

Prowadzenia konta jest bezpłatne (pod warunkiem miesięcznych wpływów w wysokości min. 1 tys. zł; jeśli będą mniejsze, opłata wyniesie 7 zł).

Bank promuje ofertę Konta na obcasach kampanią reklamową w mediach pod hasłem "Kobiety chcą więcej" przygotowaną przez agencję reklamową GPD oraz dom mediowy Universal McCann. O teaserowej odsłonie pod hasłami "Kobiety nie chcą równych praw", która była wprowadzeniem do tej kampanii, pisaliśmy w DS "MMP" z 9 listopada br. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,