M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polskapresse i Agora partnerami, ale tylko w sieci

Serwis Dzienny | 25 listopada 2009, 06:45

Grupa Polskapresse i Agora nawiązały współpracę w ramach usługi Sklepy.gratka.pl. Tym samym rozwiązanie Polskapresse wejdzie do oferty portalu Gazeta.pl. Właścicielem...

Grupa Polskapresse i Agora nawiązały współpracę w ramach usługi Sklepy.gratka.pl. Tym samym rozwiązanie Polskapresse wejdzie do oferty portalu Gazeta.pl.

Właścicielem pasażu handlowego Sklepy.gratka.pl jest Polskapresse. W efekcie dealu z Agorą nowa usługa będzie dostępna dla użytkowników Gazeta.pl jako Sklepy.gazeta.pl. Współpraca odbywa się na zasadzie usługi white label umożliwiającej prezentację pasażu Sklepy.gratka.pl w layoucie i domenie partnera, czyli Sklepy.gazeta.pl. W ramach produktu grupa udostępnia usługę odpłatnie jako platformę white label.

Grzegorz Haftarczyk, wiceprezes Polskapresse, mówiąc o planach rozwoju źródeł przychodów firmy, podkreśla, że choć platforma udostępniana jest potencjalnej konkurencji, to spółka zarabia na tym, że zyskuje większy ruch w pasażu handlowym. Agora natomiast zaoferuje nowe narzędzie użytkownikom portalu Gazeta.pl chcącym dokonać zakupów w internecie.

System oferowany przez Sklepy.gratka.pl to pasaż handlowy prezentujący oferty sklepów internetowych. Obecnie użytkownicy internetowi mają dostęp do 100 tys. ofert w 26 kategoriach tematycznych, takich jak: odzież, sprzęt RTV i AGD, biżuteria i zegarki, maszyny i narzędzia, telefony i akcesoria, budownictwo, materiały i surowce. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , ,