M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

G+J po odejściu Anny Niewodzkiej reorganizuje biuro reklamy

Serwis Dzienny | 9 lutego 2010, 06:45

Anna Niewodzka, dyrektor reklamy "Glamour", odchodzi z G+J Polska. W związku z tym wydawnictwo zreorganizowało struktury biura reklamy. Obowiązki Niewodzkiej...

Anna Niewodzka, dyrektor reklamy "Glamour", odchodzi z G+J Polska. W związku z tym wydawnictwo zreorganizowało struktury biura reklamy. Obowiązki Niewodzkiej przejmuje Agnieszka Całka, ostatnio dyrektor reklamy grupy tytułów "Moje Gotowanie", "Rodzice" i "Mój Przepis". Tytuły, którymi opiekowała się Agnieszka Całka, zostaną wcielone do zespołów reklamy pozostałych magazynów. Magazyn "Rodzice" zostanie włączony do grupy "Claudii" pod kierownictwem Beaty Bartczak, dyrektor reklamy miesięcznika "Claudia", "Moje Gotowanie" i "Mój Przepis" dołączą zaś do grupy "Naj", pod kierownictwem Kariny Dąbskiej, dyrektor reklamy tygodnika "Naj". Na razie nie są znane nowe plany zawodowe Niewodzkiej.

Przypomnijmy, że niedawno z G+J Polska rozstała się Agnieszka Kozak, dyrektor promocji i wydawniczy magazynów "Gala" i "Glamour" (G+J Polska), która przechodzi do Wydawnictwa Zwierciadło. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , ,