M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bulera zakłada własną firmę, G+J zleca obsługę PR-ową zewnętrznej agencji

Serwis Dzienny | 11 marca 2010, 06:45

Magdalena Bulera, PR manager G+J Polska, rozstaje się z wydawnictwem i otwiera własną spółkę. PR-em wydawnictwa zajmuje się obecnie agencja...

Magdalena Bulera, PR manager G+J Polska, rozstaje się z wydawnictwem i otwiera własną spółkę. PR-em wydawnictwa zajmuje się obecnie agencja Network PR wybrana w drodze przeglądu ofert. Nie wiadomo, jakie inne agencje brały udział w konkursie oraz jakie są nowe wytyczne strategii komunikacji.

Przypomnijmy, że już kilka miesięcy temu z wydawnictwem rozstała się Magdalena Swoboda, która obecnie obsługuje PR-owo "National Geographic Polska" i "Focus" jako agencja Swoboda PR.

Także Bulera będzie kontynuowała karierę pod swoim nazwiskiem. Na razie będzie odpowiedzialna za komunikację projektantki mody Izabeli Łapińskiej, salonu świec Loft Candle Salon & Accessories oraz butiku kreatywnego 77 Creative. Nie wyklucza dalszej współpracy z G+J Polska w ramach własnej firmy.

Zanim dołączyła do G+J Polska, była związana z Electrolux Poland, a wcześniej z grupą Beiersdorf, gdzie zajmowała stanowiska senior PR managera w Nivea Polska oraz senior press officera w Beiersdorf UK. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,