M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

D'aucy promuje w prasie nowe serie warzyw mrożonych

Serwis Dzienny | 12 marca 2010, 06:45

D'aucy Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową w prasie mającą na celu promocję dwóch innowacyjnych serii warzyw mrożonych - Heat &...

D'aucy Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię reklamową w prasie mającą na celu promocję dwóch innowacyjnych serii warzyw mrożonych - Heat & Eat i Fit Mix D'aucy - oraz warzyw w puszkach. Motywem przewodnim kampanii jest wiosenne gotowanie. W materiałach reklamowych pojawiają się przepisy na lekkie i pożywne potrawy z wykorzystaniem różnorodnych kompozycji warzywnych marki D'aucy.

Kampania realizowana jest na łamach prasy kobiecej oraz poradnikowej o zasięgu ogólnokrajowym w wydaniach marcowych oraz kwietniowych. Materiały reklamowe D'aucy pojawią się w miesięcznikach ("Poradnik Domowy", "Dobre Rady", "Przyślij przepis"), a także w dwutygodnikach i tygodnikach, takich jak: "Przyjaciółka", "Tina", "Pani Domu", "Naj", "Chwila dla Ciebie". Kampanii w prasie będą towarzyszyły promocje sprzedaży w wybranych sklepach oraz w sieciach handlowych.

Planowaniem kampanii oraz zakupem mediów zajął się dom mediowy Optimum Media OMD. W zakresie kreacji ostatnio dla D'aucy Polska pracowała agencja reklamowa Schulz z Krakowa. Jeśli chodzi o działania PR, kampanię wspiera agencja Effective Public Relations. (BG)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,