M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jogurty Gracja silnie reklamowane w telewizji

Serwis Dzienny | 23 marca 2010, 06:45

Koncern Müller Polska ruszy niebawem z intensywnym wsparciem marketingowym nowej linii jogurtów Gracja (o jej wprowadzeniu pisaliśmy w DS "MMP"...

Koncern Müller Polska ruszy niebawem z intensywnym wsparciem marketingowym nowej linii jogurtów Gracja (o jej wprowadzeniu pisaliśmy w DS "MMP" z 11 lutego br.). Wkrótce rozpocznie się ogólnopolska kampania telewizyjna na antenach stacji: TVP, Polsat, TVN, TV4, TVP Info, At Media (m.in.: MTV, VH1, Kuchnia.tv, AXN, Canal Plus, BBC Entertainment), Polsat 2 oraz TVN24 i TVN Style. Planowane są także liczne promocje konsumenckie, aktywności w miejscu sprzedaży i szerokie działania PR. Spot reklamowy jest kontynuacją strategii komunikacji "Smak płynie z mleka" autorstwa agencji TBWA.

Müller Gracja to jogurt o kremowej konsystencji i owocowym smaku. Na linię składa się pięć smaków: truskawka, wiśnia, brzoskwinia-morela, jeżyna-malina oraz jabłko-kiwi. Produkt kierowany jest do szerokiej grupy odbiorców.

Zakupem mediów do kampanii zajmuje się dom mediowy Mediaedge:cia, za strategię i kreację odpowiedzialna jest agencja TBWA. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,