M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PKO BP może obsługiwać w internecie więcej niż jedna agencja

Serwis Dzienny | 24 marca 2010, 06:45

Bank PKO BP będzie obsługiwany w internecie prawdopodobnie przez więcej niż jedną agencję - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Przetarg...

Bank PKO BP będzie obsługiwany w internecie prawdopodobnie przez więcej niż jedną agencję - wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Przetarg na kompleksową obsługę banku i innych podmiotów Grupy Kapitałowej PKO BP w tym medium jest na etapie negocjacji szczegółowych zapisów w umowach.

Z naszych nieoficjalnych i niepotwierdzonych przez marketera informacji wynika, że budżet miałby być podzielony między agencję Hypermedia (spółki grupy PKO BP oprócz Inteligo), Media Contacts (media) i K2 Internet (marka Inteligo). Przypomnijmy: od 1997 roku bank PKO BP jest kompleksowo obsługiwany w internecie przez Hypermedia. Nowe umowy mają zostać podpisane w ciągu kilku najbliższych dni.

Według naszych informacji w ostatnim etapie w przetargu uczestniczyły firmy: Hypermedia (Isobar Polska), K2 Internet, Adv.pl i FireFly Group. Ze zwycięską firmą PKO BP planuje podpisanie trzyletniej umowy o współpracę. Budżet wynosi ponad 20 mln zł. (TWI, TW)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,