M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Grandes Kochonos będzie pracowała dla ING Życie

Serwis Dzienny | 16 lutego 2010, 06:45

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie (ING Życie), które pod koniec ub.r. rozstrzygnęło przetarg na wybór agencji kreatywnej, informuje, że wybrało...

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie (ING Życie), które pod koniec ub.r. rozstrzygnęło przetarg na wybór agencji kreatywnej, informuje, że wybrało agencję Grandes Kochonos i podpisało z nią umowę. Powodem rozpisania przetargu było wygaśnięcie umowy z dotychczasową agencją reklamową - Brain.

W DS "MMP" z 7 grudnia ub.r. informowaliśmy, że być może ING Życie zdecyduje się na współpracę z dwiema agencjami reklamowymi - Grandes Kochonos i Brasil. Jednak marketer informuje, że umowę podpisało tylko z agencją Grandes Kochonos, natomiast z agencją Brasil nie współpracuje.

Za planowanie i zakup mediów dla ubezpieczyciela odpowiada dom mediowy PanMedia Western.

Z agencją reklamową Brain nadal współpracuje natomiast ING Bank Śląski należący także do Grupy ING w Polsce (w dzisiejszym wydaniu DS "MMP" piszemy o jego nowej kampanii reklamowej). Pod koniec stycznia br. bank rozpisał natomiast przetarg na obsługę swojego budżetu mediowego, do którego obok dotychczasowego - PanMedia Western - zaprosił trzy inne domy mediowe: Carat, Media Direction OMD oraz Mindshare. (MB)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,