M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Agata Ubysz rozstaje się ze szwajcarskim Edipresse

Serwis Dzienny | 6 stycznia 2010, 06:45

Agata Ubysz odchodzi z Edipresse Publications w Lozannie. Od kilku lat była tam szefową działu mody w tygodniku "Femina" i...

Agata Ubysz odchodzi z Edipresse Publications w Lozannie. Od kilku lat była tam szefową działu mody w tygodniku "Femina" i szefową projektu kwartalnika o modzie "Femina Fashion". Jak mówi, jej współpraca miała trwać minimum dwa lata i polegać na poprawieniu jakości stron mody w "Feminie", nadaniu kształtu i charakteru "Femina Fashion" oraz stworzeniu nowych zespołów. Obecnie chce poświęcić się pracy magisterskiej, która związana jest z researchem w muzeum fotografii L'Elysee w Lozannie. - Nie wykluczam dalszej współpracy z Edipresse jako freelancer w Szwajcarii lub powrotu do Polski - dodaje.

Zanim wyjechała do Lozanny, Ubysz związana była z dwutygodnikiem "Viva!" (Edipresse Polska). Wcześniej była redaktor naczelną "Marie Claire", a także szefową działu mody i urody tego czasopisma, gdy jego wydawcą było Edipresse Polska. W swojej karierze pracowała także m.in. w Radiu Zet oraz w "Pani" i "Machinie". (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,