M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Danuta Kowalska pokieruje marketingiem i komunikacją Legii Warszawa

Serwis Dzienny | 6 stycznia 2010, 06:45

Danuta Kowalska objęła stanowisko dyrektora marketingu i komunikacji KP Legia Warszawa. To nowe stanowisko w strukturze Legii. Zdaniem Leszka Miklasa,...

Danuta Kowalska objęła stanowisko dyrektora marketingu i komunikacji KP Legia Warszawa. To nowe stanowisko w strukturze Legii. Zdaniem Leszka Miklasa, prezesa zarządu tego klubu piłkarskiego, Kowalska będzie odpowiedzialna za stworzenie spójnej strategii marketingowo-komunikacyjnej Legii.

Danuta Kowalska z wykształcenia jest aktorką i menedżerem, absolwentką m.in. Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie oraz Francuskiego Instytutu Zarządzania i The London Advertising Institute Training Service. Pracowała w amerykańskiej agencji reklamowej DDB Needham. W firmie Coca-Cola Poland Services była kolejno kierownikiem działu reklamy, promocji, sponsoringu, znaku towarowego, następnie dyrektorem marketingu. Przez wiele lat stała na czele zespołu Lang Team, tworząc strategie biznesową i komunikacyjną. Była też dyrektorem ds. komunikacji i rozwoju Polskiej Fundacji Olimpijskiej i prezesem zarządu Fundacji Grupy TP. (PM)

Czytaj więcej na temat: , , ,