M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Powstała agencja specjalizująca się w mediach społecznościowych - Social Media

Serwis Dzienny | 9 grudnia 2009, 06:45

Na rynku powstała kolejna agencja specjalizująca się w mediach społecznościowych Social Media. Jej szefem jest Kamil Niemira, wcześniej zajmujący się...

Na rynku powstała kolejna agencja specjalizująca się w mediach społecznościowych Social Media. Jej szefem jest Kamil Niemira, wcześniej zajmujący się marketingiem, PR-em i sprzedażą m.in. w: Invest-Banku SA, Telefonii Dialog SA i spółce Hefra SA.

Social Media specjalizuje się w przygotowywaniu strategii i kreacji kampanii w mediach społecznościowych, tworzeniu specjalnych aplikacji i analizach efektywności działań w social mediach. Agencję ma wyróżniać nacisk na efekt sprzedażowy.

- Social media nie mogą być celem samym w sobie, lecz muszą być integralną częścią strategii każdej firmy dbającej o swoją markę. Ich celem musi być budowanie relacji z klientami, ale tylko takich, które na końcu przynoszą zysk - tłumaczy Kamil Niemira.

Pierwszymi klientami agencji są miesięcznik "Press" i firma Smak Sztuki. Agencja finalizuje też rozmowy z firmą konsultingową z branży deweloperskiej na Bliskim Wschodzie i bierze udział w przetargach firm z branż finansowej i informatycznej. (TWI)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,