M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Ad Concept ma nowych specjalistów ds. reklamy

Serwis Dzienny | 24 lipca 2009, 06:45

Magdalena Ziemniak i Maria Białończyk dołączyły do zespołu firmy Ad Concept zajmującej się sprzedażą powierzchni prasowej i reklamy online. Obie...

Magdalena Ziemniak i Maria Białończyk dołączyły do zespołu firmy Ad Concept zajmującej się sprzedażą powierzchni prasowej i reklamy online. Obie zostały specjalistami ds. reklamy. Ziemniak objęła nową funkcję i będzie odpowiedzialna za koordynację obsługi magazynu "Dom z pomysłem" wydawanego na zlecenie Leroy Merlin. Ostatnio pracowała w Iberia Motor Company jako specjalista ds. reklamy i BTL. Maria Białończyk do tej pory pracowała w agencjach A2 Group i Zack-Prozack na stanowisku client service manager. W Ad Concept zajmie się obsługą klientów z branży nieruchomościowej, finansowej i RTV/AGD.

Ad Concept zajmuje się sprzedażą powierzchni reklamowych w wydawnictwach firmowych (customer publishing). Obecnie firma obsługuje 15 tytułów, m.in.: "Dom z pomysłem" magazyn Leroy Merlin, "Promenada" - magazyn niezależny, "W podróży" - magazyn PKP Intercity, "Peso Perfecto" - Naturhouse, "Toga"- magazyn Naczelnej Rady Adwokackiej, "Private Banking" - wydawanego przez Noble Bank, "Farmacja i Ja" - należącego do US Pharmacia. (JD)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , ,