M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Jasieński/Stadnicki przygotowali projekt dla Noble Banku

Serwis Dzienny | 24 grudnia 2008, 06:45

Agencja Jasieński/Stadnicki Advertising przygotowała nowy spot dla Noble Banku. Kampania reklamowa rozpocznie się w święta. Koncept reklamy opiera się na...

Agencja Jasieński/Stadnicki Advertising przygotowała nowy spot dla Noble Banku. Kampania reklamowa rozpocznie się w święta. Koncept reklamy opiera się na przeciwstawieniu płynności otaczającego nas świata niezmienności i trwałości podstawowych ludzkich potrzeb. To na ich podstawie Noble Bank chce tworzyć silne fundamenty na przyszłość, oparte na bliskiej, osobistej relacji z klientem.

Spot to jedno ujęcie o wielowarstwowej kompozycji - występujące w reklamie postaci nakręcone były oddzielnie, a następnie w postprodukcji włożone w kadr i zapętlone tak, by stworzyć rytmiczną, opartą na powtórzeniu frazę.

Reklama będzie emitowana w TVP, TVN oraz w stacjach tematycznych: TVN24, TVN CNBC, TVPinfo, Discovery, Animal Planet, pakiecie stacji At Media: Comedy Central, Planete, Ale Kino!, National Geographic, Zone Europa, Kuchnia.TV, Kino Polska, Hallmark oraz Polsat Sport. Planowaniem mediów zajął się dom mediowy MediaVest.

Noble Bank jest pierwszą w Polsce instytucją wyspecjalizowaną w bankowości prywatnej. Jego oferta skierowana jest do szybko rosnącej grupy zamożnych klientów oczekujących indywidualnych rozwiązań w zakresie finansów osobistych. W rankingu "Gazety Bankowej" opublikowanym w czerwcu 2008 roku Noble Bank zajmuje 1. miejsce w kategorii "Najlepsze małe i średnie banki". (JP)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,