M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Anna Kniaginin prezesem, a Milena Niedziela wiceprezesem Advanced PR

Serwis Dzienny | 9 grudnia 2008, 06:45

W wyniku zmian własnościowych w agencji Advanced PR Anna Kniaginin oraz Milena Niedziela zostały jedynymi wspólnikami w spółce. Anna Kniaginin...

W wyniku zmian własnościowych w agencji Advanced PR Anna Kniaginin oraz Milena Niedziela zostały jedynymi wspólnikami w spółce. Anna Kniaginin z 80 proc. udziałów objęła funkcję prezesa, Milena Niedziela z 20 proc. udziałów - wiceprezesa. Wcześniej jednym z mniejszościowych udziałowców spółki był Robert Wyszyński, którego udziały zostały wykupione przez obie menedżerki.

Anna Kniaginin jest założycielem Advanced PR (firma powstała w 2001 r.). Spółkę prowadziła przez 4 lata. Z branżą public relations związana jest od 15 lat. Współtworzyła agencję Ciszewski PR. W 2005 r. rozpoczęła pracę w firmie Orlen na stanowisku doradcy zarządu w zakresie kształtowania wizerunku firmy w Polsce oraz na rynkach zagranicznych. W 2007 r. podjęła pracę w AXA Polska na stanowisku dyr. ds. komunikacji korporacyjnej, z której zrezygnowała w marcu br. i wróciła do agencji Advanced PR.

Milena Niedziela przez 7 lat pracowała dla międzynarodowych agencji reklamowych, była także business development managerem w Feedback/Hill & Knowlton. Do agencji Advanced PR dołączyła w 2005 r., obejmując stanowisko dyr. zarządzającego.

Advanced PR pracuje z firmami: Hochtief, Globe Trade Centre SA, Neinver Polska Sp. z o.o., Norweska Rada ds. Eksportu Ryb i Owoców Morza, Pfizer, ZF Trading. (MKS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , ,