M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Pizza Hut partnerem cyklu imprez filmowych "Kobiece wieczory" w Kinotece

Serwis Dzienny | 5 grudnia 2008, 06:45

Pizza Hut rozpoczyna współpracę z warszawską Kinoteką w ramach cyklu imprez filmowych "Kobiece wieczory". Obecność Pizzy Hut podczas grudniowej, ostatniej...

Pizza Hut rozpoczyna współpracę z warszawską Kinoteką w ramach cyklu imprez filmowych "Kobiece wieczory". Obecność Pizzy Hut podczas grudniowej, ostatniej w tym roku imprezy Kinoteki jest równocześnie zapowiedzią całorocznej współpracy obu marek w roku 2009, w myśl której Pizza Hut zyska miano partnera tego cyklu.

- Pizza Hut angażuje się w ten projekt nieprzypadkowo. Na co dzień dbamy o dobre samopoczucie pań w naszych restauracjach, teraz będziemy mogli robić to także aktywnie, współtworząc program poszczególnych wieczorów - mówi Izabela Winsztal, brand manager Pizzy Hut.

Wieczory organizowane są co miesiąc przez Pawła Sztompkego zawsze w czwartek o godz. 19. Każdy wieczór obejmuje premierowy pokaz filmu, do którego organizatorzy dobierają odpowiedni program atrakcji, jak najlepiej łączący się z jego tematyką. Na wybrane seanse zapraszani są także odtwórcy głównych ról wyświetlanego filmu.

"Kobiece wieczory" reklamowane są na łamach magazynów "Film", "Dlaczego", "Aktivist" i "Gazety Studenckiej" oraz w portalach Stopklatka, 100ludzi.pl i Polki.pl. (MKS)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,