M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cohn & Wolfe wspiera europejską debatę klimatyczną

Serwis Dzienny | 5 grudnia 2008, 06:45

Agencja PR Cohn & Wolfe Warszawa włączyła się do europejskiej akcji promującej postawy obywatelskie wobec globalnych zmian klimatycznych. Oddziały agencji...

Agencja PR Cohn & Wolfe Warszawa włączyła się do europejskiej akcji promującej postawy obywatelskie wobec globalnych zmian klimatycznych. Oddziały agencji z Wielkiej Brytanii, Francji, Włoch, Niemiec, Polski, Czech i Węgier rozpoczęły kampanię TimeToLead. Jej głównym narzędziem jest strona internetowa www.timetolead.eu. Kampania jest inicjatywą czterech największych światowych organizacji ekologicznych koordynowanych przez CAN (Climate Action Network).

Za pośrednictwem strony internetowej http://www.timetolead.eu/ każdy, kto chce uczestniczyć w procesie powstrzymania globalnych zmian klimatycznych, ma możliwość wysłania osobistego apelu skierowanego do politycznych liderów Europy. TimeToLead to jedna z głównych aktywacji społecznych w czasie europejskiej debaty klimatycznej. Kampania potrwa do 11 grudnia 2008 r., kiedy to na szczeblu politycznym mają zapaść ostateczne decyzje dotyczące ograniczenia emisji CO2 do atmosfery. (DD)

Czytaj więcej na temat: