M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Paweł Miłkowski i Pavle Milicevic w dziale wideo K2 Internet

Serwis Dzienny | 28 listopada 2008, 06:45

Do działu wideo agencji interaktywnej K2 Internet SA dołączyli creative producer Paweł Miłkowski i motion designer Pavle Milicevic. Paweł Miłkowski...

Do działu wideo agencji interaktywnej K2 Internet SA dołączyli creative producer Paweł Miłkowski i motion designer Pavle Milicevic.

Paweł Miłkowski odpowiada za kierownictwo produkcji, organizację i koordynację planów zdjęciowych i postprodukcji. Ostatnio pracował w firmie CD Projekt RED, gdzie był art producentem/production coordinatorem gry "Wiedźmin". Pavle Milicevic odpowiada za postprodukcję, animacje 2D i 3D, efekty i montaż. Ostatnio pracował w studiu filmowym Odeon Rybarczyk Productions i studiu produkcyjnym Orka Film.

Dział wideo K2 Internet tworzy obecnie pięć osób. Oprócz wymienionych są to: reżyser, scenarzysta i producent Marek Cichy, operator, montażysta i motion designer Michał Gutowski oraz account director Arkadiusz Szulczyński.

W przyszłym roku K2 planuje inwestycje w sprzęt, m.in. w profesjonalne kamery i oprogramowanie dla motion designerów. (TWI)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,