M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Wirtualna Polska nawiązała współpracę z YouTube

Serwis Dzienny | 4 września 2008, 06:45

Telewizja internetowa portalu Wirtualna Polska podjęła stałą współpracę z największym na świecie internetowym serwisem wideo YouTube. Najatrakcyjniejsze produkcje emitowane w...

Telewizja internetowa portalu Wirtualna Polska podjęła stałą współpracę z największym na świecie internetowym serwisem wideo YouTube. Najatrakcyjniejsze produkcje emitowane w telewizji internetowej WP będą równolegle umieszczane na platformie YouTube. Kontent wideo WPtv będzie ponadto promowany m.in. na stronie głównej serwisu. - Liczymy na to, że współpraca z YouTube przyczyni się do umocnienia świadomości brandu WPtv wśród polskich internautów - mówi Łukasz Skalik, szef projektu WPtv. - YouTube, będąc największym serwisem wideo w internecie, jest doskonałym narzędziem stwarzającym taką możliwość, a co za tym idzie, również szansą na poszerzenie zasięgu Wirtualnej Polski - dodaje Skalik.

Już teraz użytkownicy platformy YouTube na specjalnym kanale WPtv mają do dyspozycji ponad 800 produkcji wideo zrealizowanych przez dziennikarzy portalu. Kontent wideo WP od niedawna można także śledzić poza internetem. Na antenie telewizji iTV oraz w systemach typu POS-TV. Wkrótce materiały WPtv pojawią się w programach innych stacji oraz na tzw. pośrednich platformach emisji wideo, takich jak IPTV czy mobile TV oraz telebimach reklamowych.

Wirtualna Polska w ramach platformy telewizyjnej WPtv udostępnia w tej chwili dziesięć kanałów tematycznych, w których można oglądać ponad 15 tys. materiałów filmowych. (MF)

Czytaj więcej na temat: , , ,