M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Radosław Czyrko dyrektorem inwestycyjnym w Xevin Investments

Serwis Dzienny | 4 czerwca 2008, 06:45

Radosław Czyrko rozpoczyna pracę na stanowisku dyrektora inwestycyjnego funduszu venture capital Xevin Investments zarządzanego przez byłych menedżerów CR Media Consulting....

Radosław Czyrko rozpoczyna pracę na stanowisku dyrektora inwestycyjnego funduszu venture capital Xevin Investments zarządzanego przez byłych menedżerów CR Media Consulting. Czyrko z rynkiem kapitałowym jest związany od dziewięciu lat, ostatnio przez ponad sześć lat pracował dla międzynarodowego funduszu VC Renaissance Partners.

Do jego zadań w Xevin Investments będą należeć m.in.: wyznaczanie celów finansowych funduszu, nadzór nad analizami dotyczącymi potencjalnych inwestycji w zakresie finansów, prawa oraz obecnej sytuacji ekonomicznej, a także wyszukiwanie i rekomendowanie perspektywicznych projektów do inwestycji.

Przypomnijmy, że Xevin Investments powstał z inicjatywy menedżerów związanych wcześniej z CR Media Consulting: Krzysztofa Golonki, Gwidona Humeniuka i Marka Rusieckiego. Specjalizuje się w nowych mediach i technologiach. (JN)

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,