M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Serwis Se.pl chce konkurować z portalami informacyjnymi i plotkarskimi

Serwis Dzienny | 4 czerwca 2008, 06:45

Murator SA zmienił serwis Se.pl, który jest nie tylko stroną internetową "Super Expressu", ale też rozbudowanym portalem informacyjno-rozrywkowym. Celem zmian...

Murator SA zmienił serwis Se.pl, który jest nie tylko stroną internetową "Super Expressu", ale też rozbudowanym portalem informacyjno-rozrywkowym. Celem zmian jest uczynienie z Se.pl poważnej konkurencji dla portali ogólnoinformacyjnych i serwisów plotkarskich. Przygotowanie nowego portalu trwało pół roku. Nad jego powstaniem pracowali specjaliści działów informatyki i projektów internetowych Muratora. Szatę graficzną opracowała krakowska agencja interaktywna Empathy Interactive.

Oprócz standardowych informacji z kraju i zagranicy internauta znajdzie w Se.pl również teksty dotyczące rozrywki, seriali, plotek o gwiazdach, a także kronikę kryminalną. Rozbudowano dział sportowy. Za mocne strony portalu wydawca uznaje także kategorie Auto-moto i Technologie. Nowością są działy Kobieta i Męska rzecz. W Se.pl jest też miejsce na artykuły o charakterze poradnikowym poświęcone urządzaniu wnętrz, modzie, urodzie, zdrowiu, nowościom kosmetycznym, konkursom.

Poza informacjami portal zawiera zdjęcia i filmy wideo. Dzięki współpracy z Radiem Eska internauci znajdą w Se.pl informacje muzyczne i klipy, mogą również głosować na listę przebojów.

Kampania promocyjna Se.pl rozpocznie się w połowie czerwca br. Obejmie portale internetowe, wyszukiwarkę Google.pl oraz tytuły prasowe Muratora. Kreację przygotował dział multimediów wydawnictwa. Kampanię nadzoruje dział marketingu serwisów internetowych tego wydawnictwa. Wyłącznym przedstawicielem sprzedaży powierzchni reklamowej jest Internetowy Dom Mediowy Net SA.

Se.pl jest 19. serwisem w portfolio Muratora i jego 5. (po: Podroze.pl, Urzadzamy.pl, Wymarzonyogrod.pl, Jestem.pl) projektem internetowym uruchomionym w 2008 r. (KP)

Czytaj więcej na temat: , , , , ,