M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Era ma promować telefon komórkowy i stacjonarny w jednym

Serwis Dzienny | 3 czerwca 2008, 06:45

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, w lipcu br. uruchomi innowacyjną usługę - telefon stacjonarny i komórkowy w jednym. Operator...

Polska Telefonia Cyfrowa, operator sieci Era, w lipcu br. uruchomi innowacyjną usługę - telefon stacjonarny i komórkowy w jednym. Operator pracuje nad działaniami wspierającymi reklamowo i marketingowo nową ofertę.

Klient, kupując abonament w Erze, na jednej karcie SIM otrzyma numer komórkowy i stacjonarny (wraz z przypisanym mu w zależności od miejsca zamieszkania numerem kierunkowym).

Przebywając w tzw. strefie domowej (w promieniu maksimum 500 m od domu), będzie mógł wykonywać połączenia do sieci stacjonarnych za 0,20 zł za minutę z naliczaniem sekundowym oraz odbierać połączenia przychodzące na telefon stacjonarny. Korzystając z telefonu w strefie domowej, będzie dostępny zarówno pod numerem stacjonarnym, jak i komórkowym. Poza domem telefon funkcjonuje jako zwykły telefon komórkowy (koszt połączeń według wybranej taryfy). Dotychczasowi abonenci Ery będą mogli dokupić ten abonament domowy za 5 zł brutto miesięcznie.

Usługi telefonii stacjonarnej Ery dostępne są w całym kraju we wszystkich 49 strefach numeracyjnych - PTC oferuje je w oparciu o dostęp do linii TP SA pod nazwami Era Domowa i Era Firmowa. (MB)

Czytaj więcej na temat: , ,