M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Polymus realizuje akcję "Zakręć własnym kółkiem" dla marki Twist

Serwis Dzienny | 3 czerwca 2008, 06:45

Pod hasłem "Zakręć własnym kółkiem" rozpoczęła się promocja sprzedaży jogurtów do picia marki Twist z portfolio Bakomy SA. Akcja została...

Pod hasłem "Zakręć własnym kółkiem" rozpoczęła się promocja sprzedaży jogurtów do picia marki Twist z portfolio Bakomy SA. Akcja została przygotowana przez Polymus Integrated Communication i będzie prowadzona od 1 czerwca do 31 sierpnia br. Celem promocji jest zwiększenie sprzedaży całej gamy marki Twist. Akcja realizowana jest w oparciu o mechanikę loterii promocyjnej. Każdy, kto kupi promocyjne opakowanie Twista i wyśle SMS-em unikatowy kod, weźmie udział w losowaniu promocyjnych nagród, wśród których znajduje się samochód Volkswagen Tiguan. Akcja komunikowana jest na promocyjnych opakowaniach jogurtów Twist, w telewizji, w punktach sprzedaży, za pomocą materiałów POSM i radiowęzłów w hipermarketach, jak również w prasie handlowej.

Polymus Integrated Communication odpowiedzialny jest za kompleksową obsługę akcji, w tym przygotowanie konceptu promocyjnego, zaprojektowanie materiałów reklamowych, zakup i dystrybucję nagród, a także pozyskanie zgody z Ministerstwa Finansów. Akcja "Zakręć własnym kółkiem" jest kontynuacją współpracy pomiędzy Bakomą SA a Polymus Integrated Communication. (AMS)

Czytaj więcej na temat: , , ,