M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Żywiec Zdrój inicjuje akcję "Zdrowie od pierwszych chwil"

Serwis Dzienny | 16 maja 2008, 06:45

Żywiec Zdrój zainicjował ogólnopolski program edukacyjny "Zdrowie od pierwszych chwil" skierowany do rodziców. Działania prowadzone w ramach programu mają na...

Żywiec Zdrój zainicjował ogólnopolski program edukacyjny "Zdrowie od pierwszych chwil" skierowany do rodziców. Działania prowadzone w ramach programu mają na celu edukację przyszłych rodziców w zakresie zdrowego stylu życia i korzyści wynikających z profilaktyki zdrowotnej w okresie ciąży. Częścią programu będzie ogólnopolska akcja bezpłatnych badań USG. Od maja do końca czerwca br. mobilna klinika, czyli profesjonalnie wyposażone gabinety, w których nieodpłatnie będzie można poddać się badaniu USG, odwiedzi 10 polskich miast. Wokół klinik powstaną przystanki konsultacyjne, w których będzie można skorzystać z porad lekarzy ginekologów, położnych i dietetyków.

Programowi towarzyszy portal edukacyjny Mamanaczasie.pl. Inicjatorami programu są Żywiec Zdrój oraz portal Mamanaczasie.pl. Akcję wspiera fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo. (MKS)

Czytaj więcej na temat: , ,