M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Nowe biuro regionalne i nowe osoby w Clear Channel

Serwis Dzienny | 6 maja 2008, 06:45

Firma out-of-home Clear Channel Poland rozbudowuje struktury regionalne. Uruchomiła biuro regionalne w województwie pomorskim, a do już istniejących w okręgach...

Firma out-of-home Clear Channel Poland rozbudowuje struktury regionalne. Uruchomiła biuro regionalne w województwie pomorskim, a do już istniejących w okręgach małopolskim i śląskim zatrudniła nowych przedstawicieli.

Magdalena Łodygowska związana wcześniej z Agorą została przedstawicielem regionalnym na województwo pomorskie. Zajmie się koordynacją sprzedaży i marketingu w tym rejonie. Na potrzeby prowadzenia działań w województwie małopolskim zatrudniono Jarosława Krawca, który wcześniej pracował w Stroerze. Mirosław Ostrowski dołączył do zespołu Clear Channel jako przedstawiciel regionalny w Górnośląskim Okręgu Przemysłowym. Wcześniej związany był z firmą PTK.

Clear Channel zatrudnił też nową osobę do warszawskiego biura. Joanna Majewska objęła stanowisko product managera. Będzie odpowiedzialna za kształtowanie i wdrażanie strategii rozwoju oraz identyfikowanie szans i zagrożeń rynkowych dla określonych grup produktów Clear Channel Poland. Joanna Majewska pracowała ostatnio jako internet product manager w Eniro Polska, wcześniej była związana m.in. z ACNielsen Polska. (JN)

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,