M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PKO BP wspiera kredyty mieszkaniowe [WIDEO]

Maciej Burlikowski | 19 maja 2010, 06:00

Testardo Gram odpowiada za nowy projekt komunikacyjny banku. Aleksandra Grzymska z Dragon Rouge dołączyła do zespołu marketingowego PKO BP.

Bank PKO BP ruszył z nową kampanią reklamową kredytów mieszkaniowych pod hasłem: "Bądź u siebie". Osią komunikacji jest informacja, że "co trzeci kredyt hipoteczny jest udzielany przez PKO BP" (taki udział miał bank w złotowych kredytach hipotecznych udzielonych klientom detalicznym w ub.r. według danych Związku Banków Polskich, do którego banki raportują swoje wyniki).

Kreację (dwa nowe spoty 30-sekundowe pt. "Wolna chata" i "Więcej przestrzeni" oraz inne materiały) przygotowała agencja reklamowa Testardo Gram, a za planowanie i zakup mediów odpowiada ZenithOptimedia.

PKO BP kusi klientów atrakcyjnymi warunkami kredytowania: przy kredytach w złotówkach i euro do 100 proc. wartości nieruchomości, nawet na 40 lat i bez prowizji za udzielenie kredytu (w tym przypadku warunkiem jest wykupienie 4-letniego ubezpieczenia od utraty pracy, hospitalizacji i assistance medycznego w InterRisk Vienna Insurance Group).

Oprócz nowej kampanii reklamowej PKO BP wzmacnia też swój team marketingowy – do PKO BP z Dragon Rouge przeszła Aleksandra Grzymska. Pracowała tam od lata ub.r. (jako business unit director), a wcześniej przez 14 lat była związana z DDB (ostatnio jako zastępca dyrektora generalnego). W PKO BP będzie dyrektorem ds. komunikacji marketingowej.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,