M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bruce Willis będzie kręcił w Polsce reklamę

Maciej Burlikowski | 10 czerwca 2010, 06:00

Producent wódki Sobieski zorganizował europejskie tournee gwiazdora, które zaczyna się w Polsce.

Grupa Sobieski, producent alkoholi, w tym wódki Sobieski, która współpracuje ze znanym aktorem Bruce'em Willisem, zorganizowała jego trasę w wybranych krajach europejskich, podczas której będzie promował markę polskiej wódki w ramach kampanii "Truth in Vodka” (to hasło kampanii reklamowej wódki Sobieski poza naszym krajem).

Europejskie tournee gwiazdy hollywoodzkiego kina rozpocznie się w Polsce. Przyjazd Bruce'a Willisa do Polski producent postanowił także wykorzystać do nakręcenia w Destylarni Sobieski w Starogardzie Gdańskim reklamy wódki Sobieski, która będzie wyświetlana w POS TV oraz w internecie.

W nagraniu filmu reklamowego u boku aktora wezmą też udział zwycięzcy konkursu Zostań Legendą, który Sobieski prowadzi do 17 czerwca w Facebooku.

W trakcie wizyty aktora w Polsce zaplanowano konferencję prasową w Warszawie. Akcja związana jest także z oficjalnym wprowadzeniem na polski rynek nowej butelki wódki Sobieski, w tworzeniu której, jak twierdzą przedstawiciele Sobieskiego, aktor osobiście uczestniczył (MMP24 z 15.02 br.).

Bruce Willis od wiosny ub.r. jest ambasadorem marki Sobieski, a od końca ub.r. także udziałowcem Grupy Belvedere. Pod koniec ub.r. Belvedere rozszerzyło z nim kontrakt reklamowy na wykorzystanie jego wizerunku w reklamach Sobieskiego na wszystkich rynkach (MMP24 z 23.12.2009 r.).

Oprócz Polski Bruce Willis odwiedzi na pewno Francję i Hiszpanię.

Równolegle działania reklamowe marki Sobieski rozpoczęły się właśnie w Ameryce Północnej, gdzie marka ta, jak twierdzi producent, odnosi sukcesy dotychczas nienotowane w historii tamtejszego rynku. W serii niekonwencjonalnych filmów reklamowych "Bruce has ideas” ("Bruce dzieli się pomysłami”) gwiazdor występuje razem z twórcą wódki Sobieski, dyrektorem generalnym Grupy Sobieski Krzysztofem Trylińskim.

Reklamówki można zobaczyć m.in. na stronie internetowej "New York Timesa”.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,