M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Wysokie Obcasy Extra" przegoniły "Newsweeka"

Joanna Dziwisińska | 16 września 2010, 06:00

Tygodnik Springera chciał być pierwszy z aplikacją na iPada. "Wysokie Obcasy Extra" już ją uruchomiły.

Agora SA uruchomiła aplikację, która daje dostęp do aktualnego wydania "Wysokich Obcasów Extra" w iPadzie. Multimedialne wydanie magazynu zawiera specjalnie przygotowane materiały interaktywne, np. filmy wideo z okładkowej sesji zdjęciowej Doroty Gardias czy sesji mody z udziałem Doroty Wellman, animacje i galerie zdjęć.

– "Wysokie Obcasy Extra" na iPada to pierwsza aplikacja udostępniająca treści Agory na tym nośniku oraz pierwsza w Polsce wersja magazynu na iPada – mówi Paweł Ławiński, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej" odpowiedzialny za multimedialne przedsięwzięcia "Gazety Wyborczej". Przypomnijmy, że wprowadzenie takiej aplikacji dla "Newsweeka" zapowiedział Axel Springer Polska. O jego projekcie z Mazdą piszemy w informacji pt. "Mazda w iPadzie".

Aplikacja "Wysokie Obcasy Extra" na iPada została przygotowana w całości przez zespół Agory i jest dostępna nieodpłatnie w internetowym sklepie AppStore. Agora stworzyła dotychczas kilka aplikacji na urządzenia mobilne, m.in. na iPhone'y. Użytkownicy telefonów komórkowych mają też możliwość przeglądania specjalnych, "lekkich" wersji stron internetowych mediów grupy, m.in.: M.gazeta.pl, wersje mobilne serwisów lokalnych Gazeta.pl, M.wyborcza.pl, M.wyborcza.biz czy rozrywkowy M.plotek.pl.

Szacuje się, że dostęp do iPada w Polsce ma kilkanaście tysięcy osób, oficjalna sprzedaż tabletu przez Apple rozpocznie się w listopadzie.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,