M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Lewis PR dla Huddleston Associates

Beata Goczał | 23 września 2010, 06:00

Agencja rozpoczyna współpracę ze studiem graficznym.

Agencja Lewis PR rozpoczęła współpracę ze studiem graficznym Huddleston w zakresie kompleksowej obsługi public relations. Huddleston Associates jest obecne na polskim rynku od 15 lat i zajmuje się głównie projektowaniem graficznym opakowań oraz kreacją nowych marek.

Agencja Lewis jest odpowiedzialna za relacje z mediami, w tym z prasą i blogami z obszaru marketingu, grafiki oraz designu. Dodatkowym celem współpracy jest doradztwo strategiczne w podejmowaniu działań wizerunkowych i promocyjnych klienta oraz wsparcie rebrandingu studia planowanego na początek października.

O współpracy z Lewis PR zadecydował zarząd studia Huddleston. Wśród kryteriów wyboru agencji PR znalazły się m.in.: dotychczasowe dokonania agencji, jej międzynarodowy charakter oraz doświadczenie i wiedza zespołu na temat brandingu.

Huddleston jest obecne na polskim rynku od 1995 roku. Jako studio graficzne specjalizuje się w designie z naciskiem na packaging i branding. Wśród byłych i obecnych klientów studia są m.in. E. Wedel, sieć kawiarni CoffeeHeaven, PZ Cussons, GlaxoSmithKline, Inntea, Polpharma, Royal Unibrew, Coca-Cola, Carlsberg oraz Dr.Oetker. Studio jest członkiem założycielem Klubu Brand Design i należy do Stowarzyszenia Agencji Reklamowych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , ,