M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Volkswagen udostępnia aplikacje na iPhone'a i iPoda touch

Beata Goczał | 22 grudnia 2010, 06:00

Dzięki niej kibice będą mieć dostęp do relacji z rajdu Dakar 2011.

Kulczyk Tradex uruchamia bezpłatną aplikację Volkswagen Rally mobile na iPhone'a i iPoda touch. Dzięki niej kibice i dziennikarze będą mieli dostęp do aktualnych informacji z rajdu Dakar 2011.

Rally mobile wykorzystuje najnowsze rozwiązania iPhone'a i systemu iOS. Treści multimedialne można na przykład wysłać przez Airplay na swój sprzęt domowy.

Aplikacja na iPhone'a obejmuje oprócz typowych wiadomości – na przykład komunikatów z każdego etapu oraz relacji z biwaku – także treści multimedialne. Aplikacja przekazuje codziennie prawie trzyminutowe filmowe podsumowania etapów, wypowiedzi duetów fabrycznych Volkswagena nagrane w plikach dźwiękowych oraz fascynujące zdjęcia. Aktualności są uzupełnione licznymi informacjami z drugiego planu: oprócz interaktywnego zestawienia na temat nowego Race Touarega 3 i jego cech charakterystycznych użytkownicy iPhone'a mają dostęp do szczegółowych informacji o poszczególnych etapach oraz map trasy rajdu. Dodatkowo mogą dowiedzieć się wiele interesujących rzeczy o karierze i sukcesach Carlosa Sainza, Giniela de Villiers i pozostałych kierowców i pilotów.

Aplikacja Rally mobile jest na bieżąco aktualizowana: najnowsze rezultaty, np. klasyfikacje etapowe i ogólne, będą dostępne bezpośrednio po zakończeniu poszczególnych odcinków. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Apple Store.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,