M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kubuj Strategia zatrudnia i poszerza portfolio

Jacek Piątkowski | 20 stycznia 2011, 06:00

Firma doradztwa strategicznego Dariusza Kubuja i Katarzyny Staweckiej zrealizowała projekty m.in. na Litwie i w Luksemburgu.

Do zespołu agencji Kubuj Strategia dołączyła ostatnio Barbara Szatanik, odpowiedzialna za research i opracowywanie strategii (wcześniej w Ogilvy Brand Consulting), i Bartłomiej Oleszczuk, odpowiedzialny za sprawy administracyjne.

Kubuj Strategia poszerza jednocześnie portfolio swoich klientów. Firma zrealizowała m.in. projekty strategiczne dla litewskiej marki telefonii komórkowej Pildyk oraz nawiązała stałą współpracę z firmą Heintz Van Landewyck z Luksemburga, zajmującą się m.in. produkcją papierosów i artykułów tytoniowych.

W Polsce w 2010 r. agencja zrealizowała projekty lub pracuje na stałe między innymi dla: Royal Unibrew Polska, Polska Organizacja Turystyczna, Canal+ Cyfrowy, Polskie Badania Czytelnictwa, Związek Kontroli Dystrybucji Prasy, Laboratorium Kosmetyczne "Dr Irena Eris", Ever Green i Chocolate Company.

Agencja zajmuje się strategią biznesową, strategią marketingową, strategią komunikacji, strategią mediową, konsultacjami strategicznymi, prowadzeniem szkoleń i warsztatów, konsultacjami i prowadzeniem badań marketingowych.

Firma powstała w kwietniu 2010 r. z inicjatywy dwóch strategów z Ogilvy Brand Consulting - Dariusza Kubuja i Katarzyny Staweckiej.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , , , , , , , ,