M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Budowia awansuje i zatrudnia

Marta Daszkiewicz | 25 lutego 2011, 06:00

Ewa Rzepecka i Joanna Omietańska account managerami, a Justyna Dębowska key account managerem w sieci tematycznej IDMnetu.

Ewa Rzepecka (na zdj.) awansowała na stanowisko project managera w sieci reklamowej Budowia (IDMnet). Zajmie się koordynacją sprzedaży nowej komórki wnętrzarskiej działającej od lutego. Będzie pracować pod kierownictwem Marty Lipki-Krawczyk, dyrektora sprzedaży Budowii. Do obowiązków Rzepeckiej należeć będzie koordynacja sprzedaży kampanii dla klientów wnętrzarskich oraz tworzenie projektów przeznaczonych dla tej grupy i rozwój portfolio witryn o profilu wnętrzarskim.

Razem z Ewą Rzepecką będzie pracować Joanna Omietańska,  awansowana na account managera. Zajmie się ona rozwojem współpracy z klientami wnętrzarskimi. Wcześniej, od 2001 r., była związana z Wydawnictwem Murator (obecnie Murator SA) należącym podobnie jak IDMnet do grupy ZPR. Ostatnio pracowała jako specjalista ds. sprzedaży, wcześniej m.in. na stanowiskach starszego konsultanta ds. reklamy i konsultanta ds. reklamy.

Do Budowii dołączyła również Justyna Dębowska na stanowisko key account managera. Zajmie się obsługą dużych i średnich firm z sektora budowlanego i nieruchomości. Będzie obsługiwać również spółki z rynku finansowego zainteresowane reklamą w branży budowlanej. Ostatnio Dębowska pracowała na analogicznym stanowisku w serwisie społecznościowym GoldenLine. Do jej obowiązków należało aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych oraz rozwój współpracy z kluczowymi klientami portalu. Wcześniej była zatrudniona m.in. w Axel Springer Polska jako senior sales executive oraz Jobpilot Polska jako key account manager.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,