M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

"Uważam Rze" także w internecie

Joanna Dziwisińska | 25 lutego 2011, 06:00

Presspublica udostępnia treści nowego tygodnika przez internet.

Presspublica rozszerza dystrybucję nowego tygodnika "Uważam Rze" o wersję internetową. Serwis zawiera wszystkie artykuły publikowane w tygodniku papierowym w podobnym układzie działów oraz rozbudowany blok informacji ukazujących się na blogach Rp.pl. Pełny dostęp do materiałów można uzyskać, wykupując subskrypcję (z opcją dostępu do archiwum) na 7 lub 31 dni za 6,15 zł lub 19,68 zł. W serwisie kilka artykułów jest zawsze otwartych, dostępnych bez subskrypcji. Aktualnie serwis działa w wersji beta. W planach jest dostęp za pomocą SMS-a oraz dodanie treści multimedialnych.

Za przygotowanie strony internetowej odpowiada agencja interaktywna JustCreate. Uruchomieniu nowej strony towarzyszy kampania promocyjna tygodnika w internecie. Odpowiadają za nią Publicis i Mindshare.

Przypomnijmy, że tygodnik "Uważam Rze. Inaczej Pisane” zadebiutował 7 lutego br. Redaktorem naczelnym tytułu jest Paweł Lisicki (naczelny "Rzeczpospolitej”), a jego zastępcą Michał Karnowski. Tytuł ukazuje się w poniedziałki w cenie 4,50 zł.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , ,