M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Piekarska-Szwertfeger pokieruje newsroomem Time

Beata Goczał | 25 lutego 2011, 06:00

Dotychczasowa szefowa działu informacji Anna Paluszek skupi się na rozwoju sieci Radia Wawa.

Beata Piekarska-Szwertfeger objęła stanowisko szefa działu informacji Grupy Radiowej "Time" (Eska, Eska Rock, Wawa, Vox FM). Zastąpiła na nim Annę Paluszek, która skoncentruje się jako dyrektor programowa Radia Wawa na zadaniach związanych z rozwojem tej sieci.

Anna Paluszek dotychczas pełniła dwie funkcje jednocześnie: szefa działu informacji Grupy Radiowej "Time" oraz dyrektor programowej Radia Wawa. Jej zastępcami jako szefowej newsroomu były Beata Piekarska-Szwertfeger i Katarzyna Nowakowska, która pozostaje na stanowisku zastępcy szefa działu informacji.

Beata Piekarska-Szwertfeger przygodę z radiem rozpoczęła w 1996 r. w Radiu El, pierwszej komercyjnej stacji w Bydgoszczy, w której była reporterem, serwisantem i prowadzącą programy autorskie. Od 2000 r. jest związana z Grupą Radiową "Time". W latach 2005-2010 była m.in. wydawcą programów publicystycznych w Radiu Vox FM. Przez ostatnie dwa lata w dziale informacji Grupy Radiowej "Time" odpowiadała za przygotowanie serwisów informacyjnych i koordynowała pracę reporterów – najpierw jako wydawca, później, od 2010 r., jako zastępca szefa newsroomu.

Anna Paluszek działem informacji kierowała przez ponad 13 lat.

 

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , ,