M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Kuchnia.tv wprowadza do emisji program blogerki

Marta Daszkiewicz | 2 marca 2011, 06:00

Nadawca proponuje widzom nowy, codzienny program o dietach, który prowadzi blogerka Agata Jędraszczak.

"Dieta Agaty" to nowy program o dietach wyprodukowany we współpracy z portalem Kalorynka.pl. Poprowadzi go Agata Jędraszczak, blogerka kulinarna, którą widzowie stacji znają z serii "ImprezuJEMY!". Program można oglądać od 28 lutego, codziennie, o godzinie 19.55.

Na www.kuchnia.tv w zmodernizowanej i odświeżonej sekcji Dietoteka pojawi się blog, w którym Agata Jędraszczak będzie opisywać swoje zmagania z dietą i potrawami opracowanymi na potrzeby programu. Za pośrednictwem sekcji będzie można wykupić dopasowaną do siebie dietę opracowaną przez specjalistów do spraw żywienia z portalu Kalorynka.pl, obliczyć dzienne spożycie kalorii, a także poznać swoje BMI i zapotrzebowanie kaloryczne.

Ponadto na forum Kuchnia.tv i w sekcji Dietoteka będzie można porozmawiać o kuracjach odchudzających, swoich doświadczeniach w zrzucaniu kilogramów, a także wziąć udział w konkursie. Konkurs będzie przeznaczony dla wszystkich internatów, którzy za pośrednictwem www.kuchnia.tv wykupią dietę na portalu Kalorynka.pl i będą chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z odchudzaniem z innymi użytkownikami serwisu Kuchnia.tv.

Czytaj więcej na temat: , ,