M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Szymon Majewski ma program w 4fun.tv

Beata Goczał | 31 marca 2011, 06:00

Gwiazda TVN zostanie twarzą pasma muzycznego "Weekendy specjalne".

Od kwietnia br. Szymon Majewski, prezenter TVN ("Szymon Majewski Show"), a ostatnio również bohater kampanii reklamowej PKO BP, zostanie twarzą stacji muzycznej 4fun.tv.

Nadawca w komunikacie poinformował, że Majewski przechodzi z TVN, bo po latach współpracy uznał, że nadszedł czas na zmianę barw i debiut w 4fun.tv z nowym programem.

Karol Smoląg, rzecznik prasowy TVN, zdementował te informacje – wg niego Szymon Majewski nadal będzie mieć program w TVN, ale będzie prowadził również program w 4fun.tv.

Majewski zostanie twarzą pasma muzycznego "Weekendy specjalne". Po raz pierwszy na antenie pojawi się 1 kwietnia br., kiedy poprowadzi swój pierwszy program w stacji pt. "Obciach weekend".

– Myślę, że nadszedł ten czas, że mogę robić to, co naprawdę lubię, czyli bawić się. Wreszcie poczuję, że żyję. "Obciach" będzie moim debiutem na antenie 4fun.tv i wiążę z nim spore nadzieje. Bardzo się cieszę na współpracę z tą stacją, ponieważ w 100 proc. identyfikuję się z ich hasłem "Nie bawisz się, nie żyjesz". Teraz wreszcie nadarzyła się okazja, więc z niej korzystam – mówi Szymon Majewski.

W ramach "Weekendów specjalnych", od piątku do niedzieli, stacja prezentuje klipy i materiały związane z konkretnym wydarzeniem lub artystą.

Stacja 4fun.tv należy do grupy kapitałowej 4Fun Media, którą tworzą: 4fun.tv, Rebel.tv oraz spółka Program, reprezentująca kontent znanych na polskim rynku zagranicznych kanałów telewizyjnych.

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,