M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Bank BPS promuje Kredyt Bardzo Wiosenny [WIDEO]

Maciej Florek | 15 kwietnia 2011, 06:00

Billboard sponsorski pojawi się w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w radiu RMF FM. Dodatkowym wsparciem są materiały BTL.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bank BPS przygotował kampanię reklamową swojego najnowszego produktu – kredytu gotówkowego pod nazwą "Kredyt Bardzo Wiosenny".

Promocja rozpoczyna się dzisiaj w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TVN24, TVP Info. Od 18 kwietnia do listy emisji dołączy radio RMF FM. Na potrzeby kampanii w placówkach banku pojawią się także materiały BTL.

Billboard sponsorski nawiązuje do nazwy produktu i wykorzystuje symbolikę natury budzącej się wiosną do życia – kiełkujących i rozkwitających w formie kwiatów banknotów.

Emisja zaplanowana jest w godzinach popołudniowych i wieczornych, poprzedza programy cieszące się popularnością wyróżnionych stacji lub odbywa się zaraz po ich zakończeniu. Działania potrwają dwa tygodnie.

Koncept kreatywny jest autorstwa biura reklamy i PR Banku BPS. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Effective Media.

Czytaj więcej na temat: , , , , , , , , ,