M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

WP współpracuje z marką Braun

Marta Daszkiewicz | 28 kwietnia 2011, 06:00

Powstały specjalny serwis kulinarny i nowa witryna Fryzury.wp.pl.

Wirtualna Polska uruchomiła nową odsłonę serwisu kulinarnego Kuchnia.wp.pl, a także nową witrynę Fryzury.wp.pl. To efekt długoterminowej współpracy z marką Braun.

Odświeżony serwis Kuchnia to nowe funkcjonalności i treści: bogaty katalog przepisów, porady ekspertów, ciekawostki związane z kulinariami.

Nowością w witrynie Kuchnia jest konfigurator blenderów marki Braun, umożliwiający wyszukanie optymalnego modelu po wybraniu cech, które powinien mieć pożądany produkt. Inną ciekawostką jest możliwość sprawdzenia, które przepisy staną się łatwiejsze do przygotowania dzięki użyciu urządzeń marki Braun.

F

ryzury to z kolei witryna adresowana przede wszystkim do kobiet zainteresowanych stylizacją i pielęgnacją włosów.

Serwis zawiera multimedialny poradnik służący przygotowaniu fryzur z każdego rodzaju włosów. Zrealizowane dla witryny filmy wideo umożliwiają każdej użytkowniczce znalezienie najlepszego dla niej ułożenia włosów. W serwisie specjalnych porad udzielają także styliści, którym internauci mogą zadawać pytania. 

Layout witryny został przygotowany w porozumieniu z klientem, przy wykorzystaniu jego materiałów promocyjnych. W filmach z poradami do stylizacji fryzur użyto produktów marki Braun, których kompletne opisy znalazły się także w osobnym dziale serwisu.

Czytaj więcej na temat: ,