M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Cyfrowy Polsat zmieni tv-guide

Joanna Dziwisińska | 28 kwietnia 2011, 06:00

Platforma zaprzecza, że zamierza zrezygnować z wydawania swojego tv-guide'u. Twierdzi, że prowadzi pracę nad zmianami obejmującymi m.in. model biznesowy.

Cyfrowy Polsat prowadzi prace nad zmianami w "TV2Tygodnik", który zadebiutował w ub.r. Jednocześnie zaprzeczył doniesieniom, że tytuł zostanie zamknięty. Jak przekazała Olga Zomer, rzecznik prasowy Cyfrowego Polsatu, rozważane są pewne zmiany, w tym zmiana założeń biznesowych.

– Od poniedziałku będziemy realizować wysyłkę kolejnego numeru magazynu na okres 6-19 maja – dodaje. Nie podaje jednak szczegółów, jakie są nowe założenia wobec tytułu.

Przypomnijmy, że przy wydawaniu "TV2Tygodnika" Cyfrowy Polsat współpracuje także z Ringier Axel Springer Polska, który odpowiada za redakcję i pozyskiwanie reklam tradycyjnych. Magazyn kierowany jest do abonentów platformy i jest dostarczany bezpłatnie bezpośrednio do domu.

Pismo zadebiutowało w nakładzie 3,2 mln egzemplarzy, wielkość kolejnych nakładów miała być uzależniona od liczby abonentów, którzy wyrażą zgodę na otrzymywanie pisma. Nie wiadomo, jaki obecnie jest nakład tv-guide'u.

Czytaj więcej na temat: , , ,