M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

Spot Netii w spotach Netii [WIDEO]

Maciej Burlikowski | 8 czerwca 2011, 06:00

Bohaterem nowych spotów reklamowych Netii jest Netia Spot oraz... dwa szympansy.

Netia wprowadza do oferty dostępu do internetu nowy router bezprzewodowy, który nazwała Netia Spot. W zamierzeniach operatora ma się on stać "bezprzewodowym centrum domu".

Jak mówi Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami w Netii, operator dużą wagę przywiązywał do designu samego urządzenia, tak by mogło ono stać w eleganckim salonie. Zaprojektowała je agencja Design Partners z Dublina, która projektuje m.in. akcesoria komputerowe dla firmy Logitech. Sprzęt wyprodukowano w Chinach. Jego zadaniem jest bezprzewodowe łączenie urządzeń takich, jak: komputery (stacjonarne i przenośne), smartfony, drukarki, tablety, dyski zewnętrzne czy telewizory z siecią internetową, oraz nawzajem ze sobą.

Jesienią lub pod koniec roku Netia wprowadzi kolejną generację tych urządzeń, tym razem wyposażonych w bardziej zaawansowane multimedialnie (kontentowo) funkcje – jakie, tego przedstawiciele operatora nie chcą jeszcze ujawniać.

Netia swoich Spotów nie będzie sprzedawać, a jedynie dzierżawić (tak jak niektórzy operatorzy kablowi i platform satelitarnych dzierżawią swoje dekodery). W przypadku np. zniszczenia użytkownik będzie musiał zapłacić 200 zł.

Od najbliższego czwartku Netia rusza z kampanią reklamową (główne medium: telewizja, wsparta reklamą w internecie i radiu) zaplanowaną z przerwami na kilkanaście kolejnych tygodni, którą przygotowały agencja Brasil (kreacja), Papaya Studio (produkcja) oraz ZOG (planowanie i zakup mediów). W nowym spocie reklamowym Spot Netii testują dwa szympansy. Co ma odbiorców przekonać, że instalacja i użytkowanie urządzenia są "szympańsko proste".

Czytaj więcej na temat: , , , , , ,