M&MP

MMP Magazyn Online
>MMP Magazyn Online handelextra.pl

Archiwum

PL.2012 szuka agencji do kampanii związanej z Akademią Euro

Beata Goczał | 21 lipca 2011, 06:00

Projekt finansowany ze środków unijnych ma podnieść m.in. kompetencje językowe mieszkańców wybranych województw.

Spółka PL.2012 prowadzi przetarg na działania rekrutacyjno-promocyjno-informacyjne związane z realizacją projektu Akademia Euro.

Działania realizowane będą w ramach czterech projektów w województwach: dolnośląskim, pomorskim, mazowieckim i wielkopolskim, współfinansowanych ze środków pochodzących z budżetu Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Spółka PL.2012 koordynuje i kontroluje proces przygotowań Polski do UEFA Euro 2012. W imieniu ministra sportu i turystyki integruje działania przygotowawcze realizowane przez ponad 170 podmiotów odpowiedzialnych za wykonanie poszczególnych zadań.

Celem zaplanowanych działań jest m.in. podniesienie kompetencji językowych i interpersonalnych oraz zdolności adaptacyjnych ok. 2,5 tys. uczestników i uczestniczek projektu (560 w Wielkopolsce, 500 w woj. pomorskim, 720 w woj. mazowieckim, 720 w woj. dolnośląskim) w związku z organizacją w Polsce UEFA Euro 2012.

Akademia Euro składa się z cyklu szkoleń (jęz. angielski, obsługa klienta, różnice międzykulturowe w kontekście obsługi klienta, atrakcje danego regionu pod kątem organizacji imprez masowych), który umożliwi lepszą obsługę turystów zagranicznych.

Do zadań zwycięzcy przetargu należeć będzie m.in. uruchomienie profilu projektu w Facebooku, zaprojektowanie oraz wydruk plakatów, ulotek, roll-upów rekrutacyjnych. Agencja zajmie się też zorganizowaniem oraz przeprowadzeniem kampanii rekrutacyjnej projektu polegającej na rekrutacji potencjalnych uczestników i uczestniczek szkoleń (w tym działania informacyjne w prasie). Będzie też odpowiedzialna za organizację i koordynację spotkań z udziałem mediów.

Całość działań zaplanowano do końca maja przyszłego roku. Przetarg trwa do 26 lipca br., a warunkiem udziału w nim jest wpłata wadium w wysokości 15 tys. zł.

Czytaj więcej na temat: , , ,